Otel tepe
26 Mayıs 2020 Salı
Anasayfa > Yazarlar > Ersin Şekerli Siyaset/Analiz/ Gündem > ABD'nin tek bir amacı ve isteği var.
Ersin Şekerli  Siyaset/Analiz/ Gündem

ABD'nin tek bir amacı ve isteği var.

07.05.2020 15:38 12 14 16 18 yazdır
Yazar : Ersin Şekerli Siyaset/Analiz/ Gündem

ABD'nin tek bir amacı ve isteği var.

İsrail'in güvenliği için Türkiye'yi sömürge devleti yaparak Suriye'nin kuzeyinde Kuzey ırak ile birleşik, Akdeniz'e koridor açılan bir Kürt devleti kurmak.

Buna Tek engel ülke #Türkiye, tek lider #RecepTayyipErdoğan.
ABD Akdeniz'e uzanan Kürt devleti için milyarlarca $ para harcadı harcıyor. Pyd-Pkk-Ypg'ye milyarlarca $ silah ve lojistik vs destek sağladılar, Fötö'yü kullandılar olmadı, Ak Parti içerisinden yeni bir oluşum çıkmasını sağladılar. 
Şimdilerde Chp içerisine sızdırdıkları Hdpkk, Dhkpc ajanları vb oluşumları da maşa olarak kullanıyorlar. Türkiye'yi çökertmek ve sindirmek için her yolu deniyor, her kozu kullanıyorlar. 
Son olarak ellerinde Ekonomik saldırı kozları kaldı ve daha önce papaz krizinde olduğu gibi şuanda yine bu kozu kullanıyorlar. 
ABD'ye Türkiye İle Suriye Arasında Akdeniz'e Ulaşan bu Koridora ve burada Bir Kürt devleti Oluşumuna İzin verirseydik veya verirsek Dolar şuan 2 Tl olur, hatta isteğe bağlı 1Tl bile olur👍£Ş

Yazarın Son Yazıları
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.