Otel tepe
24 Mayıs 2019 Cuma
Anasayfa > HABER > ADALET VE MİLLİ SAVUNMA ESKİ BAKANI SUNGURLU'DAN GÜ'YE ZİYARET

ADALET VE MİLLİ SAVUNMA ESKİ BAKANI SUNGURLU'DAN GÜ'YE ZİYARET

03.12.2018 09:35 12 14 16 18 yazdır
Adalet ve Milli Savunma eski bakanlarından Mahmut Oltan Sungurlu, Gümüşhane Milletvekili Cihan Pektaş ve Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Başkanı İsmail Akçay ile birlikte Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Halil İbrahim Zeybek’i ziyaret etti
ADALET VE MİLLİ SAVUNMA ESKİ BAKANI SUNGURLU'DAN GÜ'YE ZİYARET

Adalet ve Milli Savunma eski bakanlarından Mahmut Oltan Sungurlu, Gümüşhane Milletvekili Cihan Pektaş ve Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Başkanı İsmail Akçay ile birlikte Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Halil İbrahim Zeybek’i ziyaret etti.


Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Sungurlu, Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’e hem hayırlı olsun hem de görevinde başarılar dilemek için geldiklerini söyledi. 

Rektör Zeybek de ziyaretten duyduğu memnuniyeti “Adalet ve Milli Savunma eski bakanımız Gümüşhaneli Sayın Mahmut Oltan Sungurlu’nun Gümüşhane Milletvekilimiz Sayın Cihan Pektaş ve Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın İsmail Akçay ile birlikte ziyaretleri bizleri çok memnun etti. Sayın Bakanımızın gerek bakanlığı döneminde ve gerekse de sonrasında Gümüşhane ilimize verdiği destekler ortadadır. Keza söz konusu destekleri unutmayan Gümüşhane halkı da kendisini yılın onur ödülü ile şereflendirmiştir. Benzer şeref, Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın İsmail Akçay ve Gümüşhane Milletvekilimiz Sayın Cihan Pektaş için de geçerlidir. Her üç değerli ismi de bu özelliklerinden dolayı kutluyorum. Gerçekleştirdikleri nezaket ziyareti ile bizi onurlandırmışlardır. Ayrıca gösterdikleri hassasiyet ve gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür ederim” sözleriyle dile getirdi.
Rektör Zeybek, üniversitenin iki yıllık süreçte yaşadığı gelişimleri anlatarak, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. 
Ziyaretin sonunda Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek tarafından Sungurlu’ya günün anısına üniversite tarafından gerçekleştirilen bir araştırma olan “Gümüşhane Üniversitesi’nin İl Ekonomisine Katkısı” başlıklı kitabı ve üniversitenin logosunun basılı olduğu bir porselen tabak hediye etti.

.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri