Otel tepe
18 Kasım 2019 Pazartesi
Anasayfa > SİYASET > BAŞKAN ÇİMEN'DEN İLÇELERE NEZAKET ZİYARETİ

BAŞKAN ÇİMEN'DEN İLÇELERE NEZAKET ZİYARETİ

21.04.2019 14:38 12 14 16 18 yazdır
31 Mart Yerel seçimlerde %49.16 oy alarak güçlü rakiplerine karşı açık ara farkla Ak Parti'den ikinci kez Gümüşhane Belediye Başkanı seçilen Ercan Çimen, Köse, Kelkit, Şiran, Torul ve Kürtün İlçelerine nezaket ziyaretinde bulundu.
BAŞKAN ÇİMEN'DEN İLÇELERE NEZAKET ZİYARETİ

31 Mart Yerel seçimlerde %49.16 oy alarak güçlü rakiplerine karşı açık ara farkla Ak Parti'den ikinci kez Gümüşhane Belediye Başkanı seçilen Ercan Çimen, Köse, Kelkit, Şiran, Torul ve Kürtün Ilçelerinede Kaymakam ve yeni seçilen Belediye Başkanlarına nezaket ziyaretinde bulundu.


..

BAŞKAN ÇİMEN'DEN KÖSE İLÇESİNE ZİYARET ⤴️

 Beraberinde Gümüşhane Belediyesi Ak Partili Meclis Üyeleri ile birlikte ilk olarak Köse ilçesine hareket eden Başkan Çimen, burada Köse Kaymakamı Ömer Faruk Canpolat'ı ve ardından Mhp'li Köse Belediye Başkanı Turgay Kesler'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Başkan Çimen, Ak Parti Köse ilçe Teşkilatını da ziyaret ederek istişare ve değerlendirmede bulundu. 
.


.

BAŞKAN ÇİMEN'DEN KELKİT İLÇESİNE ZİYARET!⤴️
Köse ilçesinde ki temaslarının ardından beraberindekilerle Kelkit ilçesine hareket eden Başkan Çimen, ilk olarak Kelkit Kaymakamı Aziz Onur Aydın'ı makamında ziyaret etti. Ardından Kelkit Belediye Başkanlığına geçen Başkan Çimen, Kelkit'te tartışmalı geçen seçimlerin ardından Bağımsız Belediye Başkan Adayı Ünal Yılmaz'a karşı az farkla seçimi kazan Cumhur ittifakı'nın Ak Partili Belediye Başkanı Aziz Nas'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.Kelkit Belediye Başkanlığı ziyaretinin ardından Ak Parti Kelkit ilçe Teşkilatını da ziyaret eden Çimen burda partililerle biraraya geldi.
.

BAŞKAN ÇİMEN ÜNAL YILMAZ'I DA UNUTMADI⤴️
Başkan Çimen Kelkit ilçesi ziyareti kapsamında, Kelkit ilçesinin önceki dönem Ak Partili Belediye Başkanı ve 31 Mart Yerel seçimlerde Ak Parti'den Aday gösterilmeyince Bağımsız Belediye Başkan Adayı okan ve az farkla seçimi kaybeden Ünal Yılmaz'ı da iş yerinde ziyaret ederek vefa örneği gösterdi.
.

.

.

BAŞKAN ÇİMEN'DEN ŞİRAN İLÇESİNE ZİYARET ⤴️
Kelkit ilçesindeki temaslarının ardından beraberindekilere Şiran ilçesine hareket eden Başkan Çimen, Şiran Kaymakamı Osman Oğuz Ekşi'yi makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından Ak Parti Şiran ilçe Teşkilatına geçen Başkan Çimen Ak Parti Şiran ilçe Başkanı Erhan Güngör ve Yönetim kurulu üyeleri ile buluştu. Başkan Çimen, Şiran'da Mhp'li Belediye Başkanı Mutlu Özel'e karşı açık ara farkla seçimi kaybeden önceki dönem Ak Partili Şiran Belediye Başkanı Yavuz Altıparmak'ı da ziyaret etti ve ardından ilçede bazı taziye ziyaretleri gerçekleştirdi. 

.

.

BAŞKAN ÇİMEN'DEN TORUL İLÇESİNE ZİYARET ⤴️
 Başkan Çimen, Köse, Kelkit ve Şiran ilçe ziyaretlerinin ardından Torul ve Kürtün ilçelerine de nezaket ziyaretinde bulundu. Beraberindeki heyetle ilk olarak Torul ilçesine hareket eden Başkan Çimen, Cumhurittifakı'nın Mhp'li Belediye Başkanı EvrenEvrim Özdemir'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ardından beraberindekilerle Ak Parti Torul ilçe Başkanlığına geçen Başkan Çimen, Ak Parti Torul ilçe Başkanı Osman Karabulut ve Partililerle istişare ve değerlendirmelerde bulundu. 

.

.

.

BAŞKAN ÇİMEN'DEN KÜRTÜN İLÇESİNE ZİYARET⤴️
Torul İlçesi Temaslarının ardından Kürtün ilçesine hareket eden Başkan Çimen ve beraberindeki heyet Kürtün'de önceki dönem Ak Partili Belediye Başkanı Ahmet Kanat'a karşı farkla seçimi kazan Mhp'li Belediye Başkanı Enver Şen'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Belediye Ziyaretinin ardından Ak Parti Kürtün ilçe Teşkilatını da ziyaret eden Başkan Çimen daha sonra önceki dönem Ak Partili Kürtün Belediye Başkanı Ahmet Kanat'ı da ziyaret etti. 

.

.

BAŞKAN ÇİMEN'DEN ÖZKÜRTÜN BELDESİNE ZİYARET ⤴️
Başkan Çimen, Kürtün ilçesinde ki temaslarının ardından son olarak Özkürtün Beldesine geçerek burada önceki dönem Ak Partili Belediye Başkanı Aynur zorlu Kaya'ya karşı az farkla seçimi kazanan Mhp'li Belediye Başkanı Yakup Turgut'u ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ziyaretin ardından beraberindekilerle Ak Parti Özkürtün Belde Teşkilatını da ziyaret eden Başkan Çimen Partililerle biraya geldi. 

BAŞKAN ÇIMEN'İN İLÇE ZİYARETLERİ GÜMÜŞHANE'DE OLUMLU KARŞILANDI 
Öte yandan Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen'in 31 Mart Yerel seçimleri sonrası gerçekleştirdiği ilçe ziyaretleri Gümüşhane'de ve siyasi kulislerde olumlu karşılandı.
Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamada; ''31 Mart seçimlerinin geride kaldığını ve artık hizmet etme zamanı olduğunu ifade ederek, “Yerel seçimlerin ardından şehrimizde ilk olarak hemşerilerimize teşekkür etmek için çeşitli ziyaretler gerçekleştirdik. Daha sonra da makamımızda tebrikleri kabul ettik. Bu kabullerimizin ardından İlçelerimizde Belediye Başkanlığı görevine seçilen Belediye Başkanı arkadaşlarımızı ziyaret ederek görevlerinde başarı dileğinde bulunduk. Milletimiz seçimlerde tercihlerini ortaya koydular. Biz milletimizin tercihlerine her zaman saygı duyduk ve duymaya da devam edeceğiz. Artık şehrimize, ilçelerimize ve beldelerimize hizmet etme zamanıdır. Bundan sonraki süreçte herkes hizmet için çalışacak. Bizler hizmet için buradayız. Halkımıza en güzel hizmetleri vermeye en güzel projeleri üretmeye Allah’ın izniyle devam edeceğiz” dedi.

Haber: Erdinç Şekerli

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri