Otel tepe
20 Haziran 2019 Perşembe
Anasayfa > SİYASET > GÜMÜŞHANE AK PARTİ'DE 'BİRLİK VE BERABERLİK TOPLANTISI' DÜZENLENDİ

GÜMÜŞHANE AK PARTİ'DE 'BİRLİK VE BERABERLİK TOPLANTISI' DÜZENLENDİ

04.01.2019 23:15 12 14 16 18 yazdır
AK Parti Gümüşhane İl Başkanlığı tarafından organize edilen 'Birlik Beraberlik toplantısı, AK Parti’de kuruluşundan bu yana görev yapan partililerin de katılımıyla Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.
GÜMÜŞHANE AK PARTİ'DE 'BİRLİK VE BERABERLİK TOPLANTISI' DÜZENLENDİ31 Mart 2019'da yapılacak olan Yerel Seçimler öncesinde Ak Parti Gümüşhane İl Başkanlığı, Belediye Başkanı Ercan Çimen’e destek olmak için, eski-yeni AK Parti yöneticileri ve teskilat mensuplarının katılımıyla yemekli birlik ve beraberlik toplantısı düzenledi.


Gümüşhane Atatürk Kültür  Merkezinde gerçekleştirilen programa, AK Parti Gümüşhane Milletvekilleri Hacı Osman Akgül ve Cihan Pektaş, 23-24-25. donem Ak Parti Gümüşhane Milletvekili Prof. Dr Kemalettin Aydın, İl Genel Meclisi Başkanı Şerif Bayraktar, Belediye Başkanı Ercan Çimen, İl Başkanı Av. Celalettin Köse, Ana Kademe, Gençlik ve Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyeleri, AK Parti’de kuruluşundan bu yana görev yapan eski yeni yönetici ve teşkilat mensupları katıldı.


Belediye yaptığı hizmetlerle ilgili sinevizyon gösterisiyle başlayan program, Kuran-ı Kerim tilavetiyle devam etti.

İl Başkanı Celalettin Köse, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaların yürütülmesi konusunda partililere bilgiler aktararak, "Uyum içerisinde ve Bir oyla seçimi kazanacak gibi, bir oyun çok kıymetli olduğunu bilerek çalışmalıyız" dedi.

BELEDİYEBAŞKANI ERCAN ÇİMEN: "GÜMÜŞHANE'DE DOĞDUM, GÜMÜŞHANE'YE HİZMET EDECEĞİM VE GÜMÜŞHANE'DE ÖLECEĞİM"!!
Solonda bulunan partililerin büyük coşkusuyla sahneye çıkan Belediye Başkanı Ercan Çimen ise, birlik ve beraberliğin önemini hatırlatarak, "Bu mübarek ve kutlu yol çok önemli.Bu memlekette doğdum, bu memlekette öleceğim. Sizden birisi olarak, hep beraber Gümüşhanemize hizmet etmeye ve yatırımlar kazandırmaya devam edeceğim.Göreve geldikleri gün 41 projeyle yola çıktıklarını ve 5-6’sı hariç hepsini yaptıklarını ifade eden Çimen, “5 yılda 130 milyon liralık yatırım yaptık. Bu arada 6 seçimi de birlikte gerçekleştirdik. Bu gücü sizlerden aldık. Dokunulması gereken her noktaya dokunduk ve çalıştık. Yarım kalmış işlerimiz var. İnşallah bunları hep beraber tamamlayacağız. Bu süreçte hep el ele vereceğiz. Fitne fesat çıkaranları dışarıya atıp safları sıklaştıracağız.Bu zamana kadar hizmet ve yatırımların Gümüşhane’ye gelmesinde başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, çok değerli bakanlarımıza, hükümetimize, milletvekillerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu." Önümüzdeki günlerde Gümüşhane ile ilgili yeni projelerini de açıklayacaklarını belirten Başkan Çimen, partililere katılımlarından dolayı teşekkür etti. 

PROF. DR. KEMALETTİN AYDIN:" KİMLİĞINİZİ, YÜREĞİNİZİ AK PARTİ VE RECEP TAYYİP ERDOĞAN'DA BULUYORSANIZ HİÇBİR YERE GİDEMEZSİNİZ"!!
Daha sonra konuşma yapan, 23-24 ve 25.dönem Gümüşhane Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Etik Kurulu Başkan Vekili Prof. Dr Kemalettin Aydın ise, konuşmasında dava arkadaşlarının bütünleşmelerine katkı sağlamak için programa geldiğini belirterek, “Gördüğüm muhteşem bir güzellik var. Bu davayı Gümüşhane’de omuzlaması için devrettiğimiz arkadaşlarımızın tek yumruk olarak Gümüşhane’yi bugün 31 Mart’a götürdüğünü görüyorum. O nedenle hepsini yürekten tebrik ediyorum. Vefa İstanbul’da bir semt, dava da Türk Dil Kurumu sözlüğünde bir kelime değildir. Vefa Gümüşhane’de sizlersiniz, dava AK Parti, lideri de Recep Tayyip Erdoğan’dır. Vefa samimiyet, bağlılık, hürmet ve hizmet kolay kolay bir insanın ömrü boyunca üzerinde taşıyabileceği bir yetenek olmayabilir. Sapmalara uyabilir. Gönlü kayabilir. Başka yerlerde başka ışıklar görebilir. Ama siz varlığınızı, kimliğinizi, yüreğinizi AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan’da buluyorsanız hiçbir yere gidemezsiniz. Benim gitmediğim gibi, sizin gitmediğiniz gibi” dedi.

Cumhur İttifakıyla ilgili düşüncelerini de aktaran Aydın, “Ülkemiz önemli bir süreçten geçiyor. Ülkenin bir beka meselesi olduğunu kabul ediyoruz. Devlet Bahçeli, o muhterem kişiliği ve o devlet adamlığıyla bu beka meselesinin olduğu bir dönemde Cumhurbaşkanımıza kayıtsız şartsız destek vererek Cumhur İttifakıyla bu ülke düzlüğe çıkacaktır. Varımızla yoğumuzla Cumhur İttifakının nezaketinden asla kopmadan, Devlet Bahçeli ve MHP’li arkadaşlarımıza nezaketten asla uzaklaşmadan ama benim Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan diyerek 31 Mart’a gideceğiz” ifadelerini kullandı.

İl Genel meclisi Başkanı Şerif Bayraktar ve eski İl Başkanı Hakkı Gündüz ise, Yerel seçimler öncesinde AK parti çalışmalarını Gümüşhane’de zirveye çıkarmak adına görüşlerini belirttiler.

.

Ak Parti Gümüşhane Milletvekili Cihan Pektaş, “Dava insanların milleti, devleti, inandığı değerleri uğruna verdiği mücadelenin adıdır. 

Bu mücadeleyi yapanlara da dava insanı denir. En mukaddes kardeşlik dava kardeşliğidir. Türkiye’nin en büyük ailesi AK Parti teşkilatlarıdır. Bu davanın hiçbirimize ihtiyacı yok. Ama bizim bu davaya ihtiyacımız var. Hem bu dünyada ümmetin huzuru için hem de uhrevi alemdeki rahatımız, selametimiz ve saadetimiz için” dedi.


AK Parti Gümüşhane Milletvekili Hacı Osman Akgül ise 31 Mart’ta yapılacak seçimlerin yalnızca Gümüşhane’de ve Türkiye’de yapılan bir yerel seçim olarak algılanırsa hata yapılmış olacağını belirterek, “14 Ağustos’ta AK Parti’nin kuruluşuyla başlayan kutlu bir yürüyüştür. Bu yürüyüşte yolda bıraktıklarımız, yolda bizi terk edenler olacaktır. Herkesin yük taşıma azmi ve gayreti olmayabilir. Herkes menzile ulaşacak sabır ve irade sahibi olmayabilir. Ama bizler AK Parti ailesi olarak Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında AK davaya hizmet etmeye menzile erinceye kadar devam edeceğiz” dedi

Konuşmaların ardından yemek ikramıyla sona eren program sonrası katılımcılar hep birlikte Atatürk Caddesi üzerinden Ak Parti İl Başkanlığı binası önüne kadar yürüdüler.

Haber: Erdinç Şekerli 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


.

.

.

.

.

.

.

.

.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri