Otel tepe
20 Ağustos 2019 Salı
Anasayfa > HABER > KÖSE KAYMAKAMI CANPOLAT VATANDAŞIN GÖNLÜNDE TAHT KURDU

KÖSE KAYMAKAMI CANPOLAT VATANDAŞIN GÖNLÜNDE TAHT KURDU

02.05.2019 23:23 12 14 16 18 yazdır
Gümüşhane'nin Köse ilçesine 8 ay önce atanan Kaymakam Ömer Faruk Canpolat, ilçenin gelişimine yönelik önemli çalışmalar ve projeler yürütüyor. Canpolat, güler yüzlü ve cana yakın davranışlarıyla vatandaşın gönlünde taht kuruyor.
KÖSE KAYMAKAMI CANPOLAT  VATANDAŞIN GÖNLÜNDE TAHT KURDU


Gümüşhane'nin Köse ilçesine 8 ay önce atanan Kaymakam Ömer Faruk Canpolat, ilçenin gelişimine yönelik önemli çalışmalar ve projeler yürütüyor. Canpolat, güler yüzlü ve cana yakın davranışlarıyla vatandaşın gönlünde taht kuruyor.


Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi İle Kastamonu İli İhsangazi İlçesinden 8 ay önce Gümüşhane'nin Köse ilçesine atanan Kaymakam Canpolat, İlçede turizmi, Tarım ve Havancılığı geliştirmek, eğitim seviyesini yükseltmek, kadın istihdamını artırmak ve güzel projeler gerçekleştirmek için amacıyla çalışmalar yürütüyor.


Kaymakam Canpolat, son olarak Köse kaymakamlığınca gerçekleştiren “Kadın Yetişirse Her Şey Yetişir” Projesi kapsamında örnek köy olarak belirlenen Kabaktepe ve Kayadibi köylerinde ikamet eden kadınlara projenin başlangıcı olarak verilen 'Etkin ve Verimli Sulama Sistemleri' ile 'Sürü Yönetimi Elemanı Yetiştirme' Kursu sonucu hakettikleri sertifikalarını takdim etti.
Sertifika taktim programına Gümüşhane İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Edip Birşen ve Soyal Güvelik Kurumu İl müdürü Eyüp İslamoğlu ve İşkur il müdürü  Hikmet Kara da katıldı.

Kaymakam Canpolat sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada;
"Kadın Yetişirse Her Şey Yetişir” Projesi kapsamında örnek köy olarak belirlediğimiz Kabaktepe ve Kayadibi köylerimizde ikamet eden hanımefendilere çok boyutlu projemizin başlangıcı olarak verilen Etkin ve Verimli Sulama Sistemleri ile Sürü Yönetimi Elemanı Yetiştirme Kursu sonucu hakettikleri sertifikalarını takdim ettik. Başta ilgi, alaka ve hassasiyetleriyle bizlerin dikkatini çekerek proje yapımına sevk eden kıymetli hanımefendiler olmak üzere, projeye desteklerini esirgemeyen İl Tarım ve Orman Müdürü ve İşkur İl Müdürümüze, sürece katkı sağlayan çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor; projenin amacına ulaşmasını ve bütün köylerimizde hayata geçirebilmeyi temenni ediyorum."dedi.


KAYMAKAM CANPOLAT VATANDAŞIN GÖNLÜNDE TAHT KURDU!
Köse ilçesinde Sık sık çarşı, pazar, esnaf, okul ve köy ziyaretleri de gerçekleştiren Kaymakam Canpolat, güler yüzlü ve cana yakın davranışlarıyla kısa sürede gönüllerde taht kurdu ve Gümüşhaneli vatandaşların sempatisini kazandı.

Köse'li Vatandaşlar ise; ziyaretlerinde sorunlarını dinleyen, kendileriyle sohbet eden Canpolat'ın ilçeye atanmasından duydukları memnuniyeti dile getiriyorlar.


Haber Erdinç Şekerli 


.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri